השימוש והקנייה באתר

השימוש באתר מותר לבני 18 ומעלה. בכל מקום בו מופיעה לשון זכר או לשון נקבה, הכוונה היא לשני המינים.

ויטה האוס הינה המשווקת בלבד של המוצרים השונים. כל המידע המופיע על המוצרים המוצגים באתר הוא באחריות היצרנים. התמונות באתר הן להמחשה בלבד ויתכן כי יהיה הבדל בין המוצר הנרכש לזה שבצילום.

שימו לב כי תיאור המוצרים, הנתונים, צורת השימוש ושאר המאפיינים המופיעים בעמוד המוצר, נאספו על ידנו מאתרי האינטרנט של היצרנים השונים ומחומרי הפרסום שלהם. המידע המפורסם באתר אינו מהווה המלצת קנייה או המלצת שימוש במוצר כלשהו והאחריות על נכונות המידע הינה של יצרני המוצר בלבד.

ביטול הזמנה

ביטול הזמנה יתאפשר עד 14 ימים מהמועד שבו הגיע המוצר למזמין המוצר ולאחר שנבדק כי המוצר הוחזר במצבו המקורי, לא נפתח, ללא פגם כלשהו ולא נעשה בו כל שימוש. עם פתיחת המוצר, לא ניתן יהיה לבטל את ההזמנה. הזיכוי הכספי בגין המוצר שהוחזר יבוצע לאחר קבלת המוצר ובדיקתו. בכל מקרה של ביטול הזמנה, דמי המשלוח לא יוחזרו.

הודעה על ביטול עסקה או החזרת מוצר תעשה באמצעות הדואר האלקטרוני לכתובת [email protected].

הגבלת אחריות

השימוש במוצרים הנמכרים באתר הינו על אחריות המזמין בלבד. ידוע לך ואת/ה מאשר/ת כי המוצר הינו לשימוש המיועד לו בלבד. הנך מתחייב/ת להשתמש במוצר על פי הוראות השימוש וכללי הבטיחות המפורטים על גביו ו/או על אריזתו, לרבות בעלון המידע המצורף אליו, ככל שישנו כזה. יובהר כי האחריות המוענקת ללקוח במסגרת רכישת המוצרים הינה אחריות היצרן בלבד.

פרטיות

ויטה האוס נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר על סודיות המידע. ויטה האוס מתחייבת לא להעביר כל מידע אודות לקוחותיה לצדדים שלישיים.

מקום שיפוט

בכל מקרה של מחלוקת הדורשת התערבות משפטית, סמכות השיפוט נתונה לבית המשפט במחוז תל אביב – יפו

פעם ראשונה באתר?

5% הנחה בקנייה הראשונה שלך!

  • לא כולל מוצרי ZO SKIN.